Akcan Kaynak ve Servis Hiz. San. Tic. Ltd. Şti 2012 yılından günümüze, İstanbul – Şeker Pınar’da 300m2’lik kapalı alanda faaliyet gösteren, tecrübeli ve sektöründe öncü bir firmadır. 

   Firmamız günümüzün gelişen teknolojileri ve bu teknolojilerin ülkemizde hızla yaygınlaşması sonucu meydana çıkan problemleri çözme konusunda, her geçen gün hizmet alanlarını ve amaçlarını büyütmek hedefindedir. Temel hedefimiz Ülkemizin her bölgesindeki müşterilerimize hızlı, güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışı ile problemlerine çözüm olmaktır. Firmamız genel olarak 3 ana grupta faaliyet göstermektedir;   

Elektronik Kart Onarımı;
  Elektronik kontrollü cihazlarda bulunan kartlara, en son teknoloji test cihazları ile tecrübeli teknik kadromuzla, çok uygun maliyetlere onarım hizmeti vermekteyiz. Çoğu zaman elektronik kontrollü cihazlardaki problemler doğru kişilere ulaşmadığı için çözümsüz kalır, zaman ve maddi kayıplara neden olur. Elektronik cihazlarınızdaki problemlere hızlı, güvenilir ve uygun maliyetlerde onarılması konusunda, firmamız siz müşterilerimize her zaman tam destek vermek için görevdedir.  

Kaynak ve Kesme Makinaları Onarımı;
  Firmamız, her hangi bir marka ve modele bağımlı kalmadan, ülkemiz sanayisinde kullanılan tüm kaynak ve kesme makinalarına servis ve teknik danışmanlık hizmeti yanında, periyodik bakım anlaşmaları da yapmaktadır. Günümüzün gelişen teknolojisi karşısında payını alan kaynak ve kesme makinaları, yapıları gereği karmaşık elektronik sistemlerden oluşmaktadır. Bu konuda müşterilerimize en iyi ve hızlı hizmetti verebilmek adına, firmamız bünyesinde görev alan ya da görev alacak olan tüm teknik personel, konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır ve seçilmektedir. Firmamız, bu sektördeki yeni gelişen teknolojileri sürekli takip etmekte ve organize etmiş olduğu eğitim süreçleri ile teknik yeterlilik konusunda en üst seviyeye çıkmaktadır.

  Firmamız, Gedik, Atiker, Nuriş. Özen, Hylong Ve Işık Kaynak Makinalarının yetkili servislik hizmetini vermektedir. Özellikle sektöründe adını kanıtlamış Lincoln Electric, Esab, Miller, Kemppi, Expressweld, Fronius kaynak ve kesme makinalarının teknik konularında uzmanlaşarak özel servis hizmeti de vermektedir. Her çeşit kaynak makinasına ait torç ve bağlantı ekipmanlarının onarımını, özel test sistemleri kullanarak tamirini yapmaktadır.  

Satış ve Yedek Parça;
Firmamız bünyesinde kaynak ve kesme makinaları, bu makinalara ait aksesuar ve yedek parça satışı yapılmaktadır. Ayrıca Gedik, Atiker, Nuriş. Özen, Hylong Ve Işık Kaynak Makinalarının Yetkili Satış Noktası olan firmamız, ülkemiz sanayisinde kullanılan tüm kaynak ve kesme makinalarına ait orjinal yedek parça ve aksesuarı, geniş tedarikçi ağı sayesinde, hızlı ve ekonomik biçimde temin etmektedir. Zamanınızı iyi değerlendirip, maddi kayıplardan kaçınmak, hızlı, güvenilir ve kaliteli servis hizmeti için Akcan Teknik Servis Hizmetleri olarak, her zaman yanınızdayız.